Призначені для отримання і обробки сигналів з обладнання КВПіА, за допомогою програмних контролерів з подальшим управлінням виконавчими механізмами в виробничому процесі. АСУТП можуть комплектуватися як операторськими панелями, так і промисловими сенсорними моніторами.

АСУТП дозволяють досягти збільшення ефективності праці за рахунок оптимізації технологічних процесів і знизити собівартість продукції, в довгостроковій перспективі, за рахунок скорочення часу виробничих циклів, а також зниження людських ресурсів і обслуговуючого персоналу. Так само при впровадженні АСУТП на підприємствах збільшується загальна безпека праці.

Наша компанія має можливість реалізації АСУТП як окремих ділянок або технологічних процесів, так і автоматизації всього циклу виробництва. Ми пропонуємо Вам комплексний підхід у вирішенні і впровадженні АСУТП на Вашому підприємстві. Наші фахівці готові підготувати та узгодити технічне завдання, запропонувати концепцію його рішення, поставити обладнання, вирішити питання з програмуванням і введенням в експлуатацію.