UA
RU
Вхід
Реєстрація
Для отримання індивідуальної знижки необхідно пройти реєстрацію
Реєстрація

Компанія Юнісет взяла участь в економічному форумі "INVEST in LVIV REGION"

Компанія Юнісет взяла участь в економічному форумі "INVEST in LVIV REGION"

    

Наша компанія взяла участь у щорічному міжнародному економічному форумі, який проходив 31 жовтня - 1 листопада у Львові. На майданчиках даного форуму було обговорено взаємодію бізнесу і влади, залучення інвестицій, активізація транскордонного співробітництва, а також була піднята тема індустріальних парків в Україні. Відвідувачами форуму були не тільки високопоставлені чиновники України, Європейського Союзу, Північно-Східної Азії, а й представники бізнесу різних напрямків.
Зі сцени форуму нами була донесена історія розвитку компанії, процес придбання земельної ділянки в «Індустріальному парку Біла Церква» і подальша взаємодія з представниками індустріального парку.

        Фрагмент виступу Возного Олеся, співзасновника компанії UNISET:

... Заробивши і накопичивши свій первинний капітал, нам прийшла ідея перерости з «гаражного виробництва» і створити власну сучасну, виробничо-навчальну базу, де ми б могли:

 • встановити обладнання і збирати з нуля комплектні шафи управління і засоби автоматики в чистих «стерильних» умовах, грунтуючись на Європейські стандарти якості та управління виробництвом;
 • створити навчальну базу для нових співробітників і наших Клієнтів;
 • створити експериментальні установки, для проведення випробувань в лабораторних умовах;
 • створити ремонтну, сервісну і монтажну служби.

Після довгих пошуків, ми структурували для себе способи отримання земельної ділянки для промислового будівництва таким способом: 

 • Отримання землі в оренду шляхом виділення землі місцевими органами влади.

Мінуси: дефіцит земельних ділянок, складність в переговорах з державними чиновниками, тривалість всіх процедур, хабарі.

 • Купівля землі у підприємства, яке орендує землю у місцевих органів влади.

Мінуси: немає точного поняття і дати переходу права власності до покупця і процедури розрахунку з продавцем, є ймовірність шахрайства.

 • Купівля самого підприємства з орендованою землею або з землею у власності.

Плюси: швидкість і прозорість угоди.
Мінуси: негативна історія підприємства лягає на плечі нового власника, завищена ціна за рахунок старої матеріальної бази.

При будівництві першого офісно-виробничого комплексу, ми пішли по пункту №3. Ми придбали підприємство ЗАТ «Обухівське БМУ-3».
Природно, ми зіткнулися з наступними проблемами:

 • в ціну землі (підприємства) включили вартість старого АБК, гаражів, боксів, техстанції, столярного цеху, вантажної техніки, кранів і т.д .;
 • демонтаж старих будівель;
 • податковою історією підприємства, який виконував державні підряди;
 • звільненням старих кадрів і вирішення питань з пенсіями, компенсаціями за шкідливе виробництво і т.д.

Вирішивши всі вищеописані питання, ми змогли здійснити поставлену перед собою мету, збудували і ввели в експлуатацію власне підприємство і в 2015 році вивели на повну плановану виробничу потужність.

Роком раніше, в 2014 році, ми отримали пропозицію від американської компанії EATON займатися дистрибуцією промислового електротехнічного обладнання. Після реалізації декількох великих проектів, нами було прийнято рішення про створення окремої юридичної структури, компанії ЮНІСЕТ з власною матеріально-технічною базою та початку виробництва великих шаф і систем розподілу електроенергії на базі комплектуючих EATON.
Після визначення пріоритетних цілей, перед нами постало питання про пошук відповідної ділянки для будівництва виробничої бази. На ці пошуки ми витратили понад 3 років, так і не вирішивши земельного питання. Однак, на початку 2019 року, ми звернули увагу і вирішили провести переговори з представниками Індустріального парку Біла Церква. Поспілкувавшись з керівником Індустріального парку - Володимиром Хмуричем і його колегою - Андрієм Ропіцьким, ми зрозуміли, що нарешті знайшли те місце, де ми можемо втілити свою ідею в життя. Перед нами відкрилася перспектива отримати бажану ділянку, яка підходила під всі наші вимоги:- призначення землі - будівництво промислових споруд;

 • можливість придбання ділянки у власність;
 • наявність всіх необхідних комунікацій;
 • підтримка в проектуванні і будівництві комплексу.

Оцінивши всі плюси, ми прийняли рішення стати резидентами Індустріального парку Біла Церква.

Підводячи підсумки всього сказаного, можна з упевненістю сказати, що світова практика створення індустріальних парків дуже необхідна і в Україні. На нашому досвіді Ви можете переконатися, що індустріальні парки доступні не тільки «титанам» бізнесу, але й малому і середньому бізнесу. Ми дякуємо команді Індустріального парку Біла Церква за відмінну можливість перейти на новий етап розвитку нашого бізнесу і нашої компанії.
Щиро Дякую.
З повагою, Олесь Возний і команда Uniset.      
    

 
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію